O spoločnosti

Spoločnosť WOWBYME s.r.o. je distribútorom vysoko kvalitných produktov špecializujúcich sa na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie mihalníc. Spoločnosť začala pôsobiť na európskom trhu v roku 2017 a odvtedy uspokojuje potreby tisícok spokojných spotrebiteľov. Skladom máme pre vás pripravený naozaj široký sortiment tej najvyššej kvality, ktorý je pripravený k okamžitému odoslaniu.

Naše mihalnice sú vyrobené zo zmesi syntetických vlákien a hodvábu, čo zaručuje ich nádherne lesklý a dokonale hladký povrch. Každá jedna mihalnica je perfektne tvarovaná, aby mala prirodzený a atraktívny vzhľad, ktorý dokonale imituje prírodné mihalnice.

Kvalita

Všetky produkty WOWBYME spĺňajú prísne európske kritériá o kozmetických výrobkoch. V ponuke máme široký sortiment mihalníc, aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom. Samozrejmosťou je aj neustály rozvoj, aby sme mohli uspokojiť všetky požiadavky našich zákazníkov podľa najnovších trendov v oblasti predlžovania mihalníc. Každý mesiac rozširujeme sortiment a skvalitňujeme služby, aby ste boli u nás spokojní po všetkých smeroch.

Lepidlá značky WOWBYME určené k permanentnému predlžovaniu mihalníc, patria k špičke na našom trhu. Sú to vlastne medikálne adhézia, ktoré sa v plastickej chirurgii používajú na lepenie rán bez stehov. Všetky lepidlá sú hypoalergénne a v ponuke máme aj variantu pre citlivé oči. Lepidlá WOWBYME zaručujú pri správnej aplikácií maximálnu trvanlivosť a pevnosť spojov. Pre ešte dlhšiu trvanlivosť permanentných mihalníc dopočujeme používať Fixatér lepidla.

V našej ponuke taktiež nájdete široký sortiment doplnkových produktov potrebných na profesionálne predlžovanie mihalníc. Či sa už jedná o kvalitné pinzety, gélové podložky pod oči, či informačné letáčiky pre vaše zákazníčky ohľadne starostlivosti o permanentné predĺžené mihalnice WOWBYME.

Kombináciou kvalitných produktov, špičkových služieb a nízkych cien sa budeme snažiť urobiť všetko preto, aby ste u nás radi nakupovali.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami, Váš tým WOWBYME.

X